СПИСАК УЧЕНИКА 2017/2018

I,II и IV разред Костојевићи- разредни старешина  Илић Весна неподељено одељење

I разред Костојевићи

  1. Вуловић Милица
  2. Милосављевић Марко
  3. Чолић Милица

II разред Костојевићи

  1. Пајић Лука

IV  разред Костојевићи

  1. Богдановић Богдан
  2. Богдановић Вукашин
  3. Вукашиновић Јована
  4. Вуловић Ненад
  5. Пајић Никола

V разред Костојевићи – разредни старешина  Биљана Масал

  1. Вуловић Кристина
  2. Лукић Стефан
  3. Мартић Алекса
  4. Пантелић Давид
  5. Пантелић Елена
  6. Петровић Бојан
  7. Петронијевић Марко
  8. Петронијевић Маријана
  9. Спасојевић Ана
  10. Ђукановић Марија
  11. Марковић Драган

VI разред Костојевићи – разредни старешина  Симић Татјана

  1. Баратовић Алекса
  2. Вукашиновић Бојана
  3. Митровић Милорад
  4. Николић Бојан
  5. Марковић Александар

VII  разред Костојевићи – разредни старешина  Арсеновић Јован

  1. Бабић Сања
  2. Богдановић Слађана
  3. Глигоријевић Дарко
  4. Глигоријевић Дејан
  5. Пантелић Иван
  6. Ђукановић Матија
  7. Марковић Милан
  8. Гавриловић Саша
  9. Петронијевић Љубиша

VIII разред Костојевићи – разредни старешина  Николић Марко

  1. Гавриловић Срећко

2. Ранковић Лука

ИО Злодол

1-4. разред

разредни старешина Милинковић Милош, наставник разредне наставе

  1. Глигоријевић Тамара, 2.разред
  2. Томић Јована, 3. разред
  3. Јањић Милош, 4. разред

 V разред ИО Злодол– разредни старешина Обрадовић Ана, наставник биологије

  1. Глигоријевић Тијана
  2. Секулић Марија

 VI разред ИО Злодол– разредни старешина Катанић Горан, професор технике и информатике

  1. Лукић Бранко

 VII разред ИО Злодол– разредни старешина Васић Драгана, професор српског језика и књижевности

  1. Божић Анђела
  2. Деспотовић Слађана
  3. Лазаревић Драган

 VIII разред ИО Злодол– разредни старешина Ковачевић Марина, наставник математике и рачунарства

  1. Васиљевић Марија
  2. Димитријевић Марко
  3. Ђурић Кристина
  4. Лукић Игор
  5. Павићевић Саша

 ИО Заглавак – неподељена школа 1-4 разреда- разредни старешина Вилотијевић Бојана

  1. Митровић Анђела, 1. разред
  2. Лукић Андреа, 2. разред
  3. Лукић Александар, 2. разред
  4. Лазаревић Дуња, 2. разред
  5. Бошковић Огњен, 3. разред
  6. Димитријевић Марија, 3. разред
  7. Секулић Невена, 3. разред
  8. Лазаревић Ружа, 4. разред
  9. Лазаревић Стефан, 4. разред

 ИО Јакаљ – неподељена школа 1-4 разреда- разредни старешина Митровић Катарина

  1. Марковић Кристијан, 1. разред
  2. Адем Алуши, 2. разред
  3. Тодосијевић Ивана, 2. разред
  4. Ранковић Марко, 4. разред

 ИО Јеловик – разредни старешина Стојановић Јелена

  1. Павловић Давид, 2. разред